'

Antalya Balık Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Antalya Balık Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  YURTİÇİ TURLAR
 • Alt Kategori :
  DOĞA TURLARI, GÜNÜBİRLİK
 • Süre :
  Günübirlik

Akdeniz sularında balık keyfi yaşamak ister misiniz? Siz de balık sevdalılarındansanız Antalya Balık Turu tam size göre. Tecrübeli ekibimiz ve radarlı tam donanımlı teknemiz ile sizleri keyif dolu balık turuna davet ediyoruz

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Antalya Balık Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Antalya Balık Turu Akdeniz’de yapabileceğiniz bir aktivite ve hobi turudur. Otel transferinizden sonra Özel balık tutma teknemiz ve tecrübeli kaptanımız eşliğinde kısa bir Irmak turundan sonra balıkların bol olduğu açık denizde önceden belirlenmiş noktalara hareket eder. Otomatik Olta ve diğer ekipmanların dağıtımından sonra rehber ve diğer misafirlerimizle birlikte balık tutarsınız. İsteyen misafirlerimiz yüzebilir, güneşlenebilirler. Eğer şanslı gününüzde iseniz yunusları görebilirsiniz. Menüde tuttuğunuz balıkları ya da sizin için hazırlayacağımız yemeğimizden (barbekü) yiyebilirsiniz. Klimalı ve Uydu TV ile donatılan Kabinimiz sizin dinlenmeniz için düzenlenmiştir. Amatör ya da profesyonel herkesin rahatlıkla katılabileceği bu eğlenceli ve heyecanlı balık avı hobi turumuzu denemenizi tavsiye ederiz.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Tur Programı

1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden veya bölgelerden alınırlar.
2 ) Transfer araçları özel teknemizin bulunduğu varış noktasına ulaşırlar.
3 ) Teknemiz, tecrübeli kaptanımız eşliğinde kısa bir Irmak turundan sonra balıkların bol olduğu açık denizde önceden belirlenmiş noktalara hareket eder.
4 ) Otomatik Olta ve diğer ekipmanların dağıtımından sonra rehber ve diğer misafirlerimizle birlikte balık tutarsınız. 
5 ) İsteyen misafirlerimiz yüzebilir, güneşlenebilirler.
6 ) Saat 13:00 sularında tuttukları balıkları yada misafirlerimiz için hazırlayacağımız yemekleri yiyebilmeleri için öğle yemeği molasına girilir.
7 ) Eğlenceli dakikalar yaşayan misafirler 16:00 sularında bitiş noktasına ulaşırlar.
8 ) Burada misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Gidiş ve Dönüş Transferi
 • Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemeği
 • Çay ve Kahve ikramları
 • Olta vb. ekipmanlar
 • Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile; Etkinlik süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Alkollü ve Gazlı İçecekler
 • Tur Uzatma Talebi
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online Ödeme veya etkinlik öncesi nakit ödeme imkanı.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.