karadeniz Turu 14 Şubat'a Özel

KEYFE KEDER KARADENİZ TURU

KEYFE KEDER KARADENİZ TURU  /  

Antalya Çıkışlı

Karlar altında Romantik bir Karadeniz turu sizleri bekliyor.

Tur Programı

KEYFE KEDER KARADENİZ TURU 14 ŞUBAT ÖZEL

1.GÜN
Antalya - Trabzon - Ayder Yaylası

Siz değerli Misafirlerimiz ile Antalya havaalanında buluşup check-in işlemlerini yaptıktan sonra 12:00 uçuşuşu ile seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Trabzon havaalanı karşılama daha sonrasında Atatürk Köşkü’ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Atatürk Köşkü ziyaretimizden sonra Ayasofya geçiyoruz. Ayasofya‘yı gezip Uzungöl’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Uzungöl’de ki serbest zamanımızın ardından Ayder yaylasında ki kalacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Fırtına Vadisi ve Deresi’nin eşsiz manzarası eşliğinde otele geçip dinleniyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 


 2.GÜN
Ayder Yaylası

Ayder Yaylasındaki 

Otelimizde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından;

Ayder yaylasında yürüyüş yapabilir, fotograf cekebilirsiniz,serbest zaman otelde dinlenebilirsiniz.Tam gün serbest zaman,Akşam yemeği canlı müzik eşliğinde romantik saatler geçirme firsatı ve çeşitli süprizler.karlar altında sıcak şarap ikramı ve Konaklama otelimizde.

 


3.GÜN
Ayder Yaylası

Otelde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından;

Gelin Tülü şelalesi ile güne başlayıp ve Tar Şelalesi’ne yürüdükten sonra , medeniyetin hep var olduğu köy olarakta bilinen Çinçiva köyü (Şenyuva ) ile turumuza devam ediyoruz.Köyü panoramik olarak gördükten sonra ilçe merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta ve bölgenin en değerli eserlerinden olan Zilkale ile turumuza devam ediyoruz.Debi bakımından bölgenin en yüksek şelalelerinden olan Palovit Şelalesi görüp fotoğrafladıktan sonra Dünyanın nadir bölgelerinde bulunan ve tarak yapımında hammadde olarak kullanın Şimşir Ormanları’nı ziyaret ediyoruz.Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.

DİKKAT BUGÜN HAVA MUHALEFETİ OLMASI HALİNDE GÜNÜBİRLİK BATUM TURU GERÇEKLEŞTİRİLEBİLİR.


4.GÜN
Trabzon - Antalya

Otelde yaptığımız geç sabah kahvaltısının ardından;

Çayelin’de bulunan Çeçeva (Haremtepe) Çay bahçesine gidiyoruz. Çay bahçesin deki fotoğraf molamızın ardından Çay Fabrikası veya Bıçak atölyesini ziyaret edip yöresel öğle yemeğinden sonra saat 18.00 ‘de ki uçağımız için Trabzon havaalanına geçiyoruz. Saat 15.30’da check-in işlemlerinden sonra saat gibi Antalya’ya ulaşıp bir başka Blue Holidays -NP Tour programında görüşmek üzere  vedalaşıyoruz.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

UÇAK BİLETİ
3 GECE AYDER OTEL KONAKLAMA
3 SABAH KAHVALTISI
3 ÖĞLE YEMEĞİ
3 AKŞAM YEMEĞİ
TRANSFER ULAŞIMLARI
REHBERLİK
SEYAHAT SİGORTASI
OTOPARK VE MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

EXTRA TURLAR 
YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
YURTDIŞI ÇIKIŞ ÜCRETLERİ
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

UÇAK VE OTOBÜS

Konaklama

NATURA LODGE AYDER

, Butik

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Bize Ulaşın