'

Antalya Doğa Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Antalya Doğa Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtici Turları
 • Alt Kategori :
  Doga Turları, Gunubirlik Turlar
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  Minibüs ile Ücretsiz Transfer
 • Tavsiyeler :
  Rahatlık
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  Tüm sezonda her gün

Yürüyoruz...Her hafta sonu...Günümüz yüzyılında insan bedeninin aktivitesini en aza indiren yaşam kültürü karşısında; bedeninize en uygun spor olan "yürüyüş" ile fark etmenizi sağlamak ve bu beden farkındalığını geniş kitlelere yaymak amacındayız.Yürüyüşlerimiz, 2 saatten 6 saate kadar süren; grupların yapısına, doğa koşullarına ve taleplere göre değişiklik gösteren yapıdadır.Üstelik ulaşım, rehberlik dahil.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Antalya Doğa Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Antik Antalya-Alanya yolu üzerinde tarihi kalıntılarla süslü tropik ormanları andıran keyifli bir vadi. Karstik mermer yataklarının, şimşir ve meşe ağaçlarının süslediği yem yeşil örtü. Antalya Side yakınında doğanın içerisinde kaybolacağız.

Turun Amacı:

Antalya yakınında düzenlenmektedir. Turlar her yaştan gruba seslenecek şekilde organize edilmektedir. Antalya sınırları içerisinde Side, Manavgat, Alanya, Beldibi, Göynük, Kemer sınırlarında yapılan turlar; tamamen doğal ortamlar içerisinde, özellikle doğal güzellikleri bulunan yerler seçilerek yapılır.

 

Gerekli Malzemeler:

Küçük bir sırt çantası (Günlük yürüyüşlerde yedek eşyanızı ve kumanyanızı koyacağınız yaklaşık 25 lt. sırt çantası)

Yürüyüş ayakkabısı (Bileğinizi kavrayan, yüksek topuklu olmayan, taban sertliği ve tabanında bol tutamağı bulunan)

Spor ayakkabı (Yürüyüş haricinde giyeceğiniz ve yedek olarak bulunacak az yer kaplayan hafif ayakkabı)  

Tozluk (Tercihe bağlı, karlı yürüyüşlerde, yağmurda kullanılabilir)

Sweat-shirt (Uzun kollu polar veya sentetik üst giysi)

Pantolon (Sentetik veya polar, erken kuruyan, geniş kesim)

Polar üst giysi

Yağmurluk/Anorak (su geçirmeyen elyaf yada gro-tex mont)

Fener (Kafa lambası yada el feneri tercihen led lambalı)

Fotoğraf makinesi

 

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Tur Programı


1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde, müşteriler acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden veya bölgelerden alınırlar.
2 ) Transfer araçları 10:00 sularında varış noktasına ulaşırlar.
3 ) Tesisimizde müşterilere dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
4 ) Yürüyüş için hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. Hemen ardından yürüyüş başlar. 
5 ) Sporcular, tarih ve doğanın kucaklaştığı bu süslü tropik ormanları andıran keyifli bir vadide ilk rapitden geçtikten hemen sonra mola verirler.
6 ) Saat 13:00 sularında öğle yemeğine giren misafirleri bir saatlik yemek molasının ardından tekrar kendilerini doğaya bırakırlar.
7 ) Doğa içinde eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlebilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.
8 ) Ayrıca tüm gün boyunca adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
9 ) Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş - dönüş transferleri.

Tam parkur , tam gün doğa turu.

Profesyonel rehberlik.

Öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)

Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Etkinlik süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online Ödeme veya etkinlik öncesi nakit ödeme imkanı.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.