1 Telefon ile Havalimanı Transferi

Tüm havalimanlarında tek numara ile transfer hizmeti.

 

En İyi Fiyat Garantisi

Ücretsiz Havalimanı Karşılama

Araçta Ödeme İmkanı

24 Saat Çağrı Merkezi Desteği

 

En İyi Fiyat Garantisi 

Tüm Havalimanlarında sizlere en iyi fiyat garantisi sunmaktayız. Web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden aldığınız tüm transferlerde en uygun fiyatı garantı ediyoruz. Belgeleri tam, TURSAB ve D2 belgeli herhangi bir kanal, fiyatımızdan daha uygun ise , satış fiyatımızdan %30 indirim sağlıyoruz. Bu durumda fiyat yine yüksek kalıyorsa , transferinizi diğer firmanın net ücreti ile yapmayı garanti ediyoruz. 

Ücretsiz Havalimanı Karşılama Hizmeti

Antalya Havalimanında sizleri güler yüzlü karşılama ekibimiz tarafından isminizin yazdığı özel board ile karşılıyoruz. Havalimanı yoğunluğunda sizin transferinizi gerçekleştirecek transfer aracına ulaşma stresinden kurtarıyoruz. Havalimanı karşılama ekibimiz 7/24 havalimanlarında geleceğiniz uçağı takip ederek , havalimanı çıkış kapısında sizleri bekliyor olacak ve transfer aracına kadar size eşlik edecektir.

Araçta Ödeme İmkanı 

Transfer rezervasyonunuzu yaptıktan sonra transferinizi kullandığınız esnada ödeme yapabilirsiniz. Sadece kampanyalardaki kampanya içeriğinde minimum ödeme zorunluluğu olmadığı veya kampanyadan yararlanmak istemediğinizde transfer esnasında ödeme imkanı sunmaktayız.

24 /7 Çağrı Merkezi Desteği 

Transfer rezervasyonunuzun veya aldığınız transfer hizmetinin sorunsuz geçebilmesi için günün 24 saati haftanın 7 günü konusunda uzman çağrı merkezi operatörleri tarafından hizmet verilmektedir.  Çağrı merkezimizden Türkçe-İngilizce ve Rusça Dillerinde kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Tüm soru görüş ve önerileriniz için 24 saat hizmetinizdeyiz. 

Hizmet Sunduğumuz Havalimanları

Şimdilik sadece tüm Türkiye havalimanlarında ve Kuzey Kıbrıs’ta sunduğumuz havalimanı transfer hizmeti diğer adı ile havaalanı transfer hizmetini, havalimanından otele veya otelden havalimanına, üst model transfer araçları ile sağlamaktayız. Size özel olarak sunduğumuz havalimanı transfer hizmeti için online platform veya çağrı merkezi numaralarımızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Turizm Transfer Hizmeti

Tüm turizm destinasyonlarında ülkemize tatil için gelen yerli ve yabancı misafirlerimiz için havalimanından otele, tatil bitişinde ise otelden havalimanına transfer hizmeti vermekteyiz. Turizm transfer hizmetimiz merkez operasyon ve havalimanı operasyon ekiplerimiz tarafından koordine edilerek gerçekleştirilmektedir.

Tatil heyecanı ile Antalya havalimanına, Bodrum Milas havalimanına, Dalaman ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarına gelen İngiliz, Alman, Rus ve dünyanın dört bir yanından gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi havalimanlarında, havalimanı karşılama ekipleri tarafından karşılanarak tatil otellerine yolcu etmekteyiz.

Misafirlerimiz için Blueholidays tarafından programları yapılan günü birlik turlar deneyimli rehberler ile sağlamaktadır. Perge Aspendos turu, Köprülü Kanyon Rafting turu, Fethiye Babadağ’ı Yamaç Paraşütü, Alanya Dim Mağarası, Çıralı Yanartaş, Günübirlik Pamukkale turlarının transferlerini üst model tur araçlarımız ile sağlamaktayız.

Kongre-Mice-İncentive Transfer Hizmeti

Tıp kongreleri, lansman, bayi toplantıları, eğitim seminerleri gibi yoğun katılımların olduğu otellerdeki organizasyonlarda transfer hizmet vermekteyiz. GoTransfer.vip operasyon merkezi tarafından yapılan transfer planlamasının konfirmasyonu ile başlayan transfer hizmeti, havalimanı operasyon tarafından koordine edilmektedir. Havalimanında özel donanımlı havalimanı operasyon araçlarında yönetilmektedir. Bu özel araçlarda özel yazılımları kullanılabileceğimiz tüm teknoloji bulunmaktadır. Gelen tüm misafirlerimizi organizasyonun adı ile havalimanı operasyon araçlarında hazırladığımız karşılama boardları ile karşılayarak otellere transferlerini gerçekleştirmekteyiz. Kongre transferleri için Otobüs, Midibüs veya Minibüsler ile transfer hizmeti verebileceğimiz gibi, konuşmacı, kongre başkanı gibi özel misafirlerimizi lüks havalimanı transfer araçları ile otellere transferini sağlamaktayız.

Etkinlik bitişinde mobil operasyon aracı otelden çıkışları sağlamak için otel içerisinde hizmet vermektedir. Otel çıkışları talebe göre gelen araç çeşitliliğine göre sağlanmaktadır. Misafirlerimizin otelden havalimanına veya otelden otogarlara transferlerini uçak veya şehirlerarası otobüslerin kalkış saatine uygun olarak yapmaktayız.

Bize Ulaşın