1 Telefon ile Havalimanı Transferi

BLUEHOLIDAYS HAVALİMANI TRANSFER HİZMETİ

BlueHolidays Transfer Operasyon Tüm Türkiye Havalimanlarında Havalimanı otel, otel havalimanı transferi sağlamaktadır. Özellikle tatil bölgelerinde Antalya Havalimanı, Gazipaşa Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Bodrum Milas Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanlarında ve diğer tüm havalimanlarından 24 saat VIP transfer hizmeti sunmaktadır. 

Antalyanın eşsiz turizm beldeleri olan Alanya Side, Manvgat, Okurcalar, Belek, Kundu, Beldibi, Kemer, Kiriş, Göynük, Tekirova, Adrasan ve Olimpos bölge otellerine size özel transfer hizmetini eğitimli sürücülerimiz ve üst model araçlar ile sağlamaktayız.  

Dalaman havalimanından tüm Muğla turizm bölgelerine Özel Transfer araçlarımız ile keyifli yolculuklar dileriz. Dalama havalimanı Fethiye transferinde özel fiyat avantajlarını kaçırmayın. 

Araç transfer hizmetleri

Araç transfer hizmetleri sizlere Türkiye’nin her yerinden 7/24 istediğiniz destinasyona ulaşım sağlayan hizmettir. Transferler sağlık önlemleri alınarak, eğitimli şoförlerle, güvenli ve konforlu bir şekilde yapılır. Talep edilen sayıya göre, talep edilen araç tipinde tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Transfer aracı ne demek

Transfer aracı talep edilen hizmet doğrultusunda sizlere sunulan belirli bölgeden istenilen bölgeye bırakılması sağlanan araç hizmetidir. Transfer aracı istekleriniz doğrultusunda ayarlanır. Transferdeki kişi sayısı, transfer amacı, gidilecek bölgeler doğru aracı sağlamada en önemli etkenlerdir. Bu bilgiler doğrultusunda sizlere beklentinizi karşılayan bir hizmet sunulur.

 

Transfer araç kiralama

Türkiye’nin her yerinden transfer araç kiralama ile talebinizi en üst seviyede verdiğimiz hizmet ile karşılıyoruz. Sizin için, karşılayacağınız özel bir misafir ya da VIP hizmet sağlamak için verilen araç kiralama hizmetleri ihtiyacınızı karşılamaktadır. Dilediğiniz seçenekte araç kiralama ve minibüs kiralama taleplerinizi 7/24 karşılamaktayız.  Araç kiralama ve minibüs kiralamalar günlük ya da uzun süreli olabilir. Gittiğiniz bölgede konforlu seyahat için talebiniz doğrultusunda en rahat ettiğiniz araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle turlar için ya da grup seyahatleriniz için minibüs kiralama taleplerinizi karşılıyoruz.

Şoförlü araç kiralama

Gitmek istenilen noktaya konforlu, yüksek hizmet kalitesi ile güvenle gitmek için sizlere sunulan hizmetten mutlaka yararlanmalısınız. Gerek tatillerinizde, özel günlerinizde, toplantı ve organizasyonlarda, iş seyahatlerinizde başvurmanız gereken hizmettir.

Şoförlü araç kiralama hizmeti nedir

Şoförlü araç kiralama hizmeti normal araç kiralama hizmetinden farklı olarak şoför hizmeti verir. Kendinizin kullanmadığı, özel günlerde tercih edilen, VIP hizmet vermek için tercih edilen, iş seyahatlerinde talep edilen hizmet türüdür. Şoförlü araç kiralama hizmeti günlük tercih edilebilir ya da uzun zamanlı olarak talep edilebilir. Yaşadığınız şehirde ya da bilmediğiniz bir şehirde daha konforlu ve güvenli seyahat edeceğiniz hizmet için tercih edilir. Kurum VIP hizmetlerde daha çok tercih edilse de bireysel VIP transfer hizmeti olarak da hizmet talep edilmektedir. En büyük avantajları daha kendi işlerinizi hallederken daha konforlu ulaşım sağlaması, eğitimli şoförlerle güvenle seyahatin gerçekleşmesi, en doğru zamanda istenilen zamanda varılması olmuştur.

Şehir içi Transfer

Şehir içi transfer hizmetleri şehrin her noktasında ve her saatte taleplerinize cevap verir. Konforlu, beklentilerinizi karşılayacak, güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Her bütçeye uygun araç filosu ile taleplerinizi karşılamaktayız. Antalya, Muğla, Aydın, İzmir, İstanbul en çok şehir içi transfer talep edilen şehirler. Tatil, tur ya da iş seyahati amacı ile en çok hem VIP transfer hem bireysel VIP transfer hem de kurum VIP transfer için talep edilen hizmetler arasındadır. Özellikle yaz dönemlerinde Antalya havalimanından Alanya transfer hizmetleri sıklıkla verilmektedir.

VIP Transfer

VIP araçlarımızla kaliteli, güvenli, beklentilerinizin üstünde bir transfer deneyimi yaşatıyoruz. Özel karşılama, özel VIP araç ile kaliteli, konforlu, unutulmaz bir transfer hizmeti veriyoruz.

VIP Araç Kiralama

VIP araçlarımız ile günlük, haftalık, aylık araç kiralama imkanı sağlıyoruz. İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla, Aydın başta olmak üzere tüm şehir ve bölgelerimizde VIP araç kiralama ile taleplerinizi karşılıyoruz.

Bireysel VIP Transfer

Kendi kişisel taleplerinizde, özel tatil ya da günlerinizde, balayı ya da özel kutlamalarınızda sizlere verilen transfer hizmeti olan bireysel VIP transfer sizlere unutulmayacak transfer deneyimi yaşatıyor.

Kurum VIP Transfer

Kurum VIP transfer iş seyahatlerinizde, uzun zamanlı ya da kısa zamanlı sizlere sunulan hizmettir. Dilediğiniz zaman her bölgede ihtiyacınız olan ara tipi ile 7/24 hizmet sunulmaktadır.

HAVALİMANI TRANSFERİ SERVİS SUNUMUMUZ 

Olmazsa Olmazımız Güvenlik

Tüm riskleri asgaride tutmak için operasyonumuzu , sürücülerimizi güvenli hizmet ve güvenlikli hizmet konularında eğitiyoruz. Kusursuz hızlı operasyonu, ileri sürüş eğitimleri, trafik kuralları ve misafir güvenliği konularında eğimler verirken, araç dezenfeksiyonu, hijyen konularında uluslararası prosedürlere uyuyor ve uyguluyoruz.

Hep zamanında oradayız, siz bizi değil bizi sizi bekliyoruz

Operasyon departmanımız misafirinizin uçağa bindiğiniz andan itibaren uçağı takip ediyor. Uçak alana indiğinde  misafirinizi karşılayacak alan hostesimiz , seyahatinde kullanacağı aracı, uçak indiği anda terminal çıkışında hazır bekletiliyor. Sizin misafiriniz, bizim için çok önemlidir.

Havalimanında İsminiz İle Karşılıyoruz

Havalimanına indiğinizde misafirinizin herhangi bir sürpriz ile karışmaması için terminal çıkışında sizin markanız ve altında misafirimizi adı ile karşılıyoruz. Ayrıca misafirlerinize karşılama esnasında bazı sürprizlerimiz olacaktır.

Transferinizi üst segment araçlar ile sağlıyoruz

Güvenli ulaşımın en önemli ayağı araç standarttı olduğuna göre , yeni ve üst segment araçlar ile misafirlerinizin yolculuğunu sağlamamız gayet normal, biz bu normal olanı her yıl yenileyerek sağlıyoruz. Ayrıca araç önünde sizin logonuzun bulunduğu bir board bulunduruyoruz.

Araç İçi İkramlar 

Misafirlerinizin Yolculuğu esnasında alkolsüz tüm içecekler misafirlerinize ikramımız olacaktır. Ufak tefek atıştırmalıklar hemen yan gözlerde veya masa üstünde, misafirlerinize sizin adınıza ikram edilecektir.

Check-in Yapılana Kadar Yanınızdayız

 Misafirlerinizin Otele giriş yaptığınızdan emin olana kadar sürücülerimiz misafirlerinize eşlik edecektir. Check-in yapıldıktan sonra gönlümüz rahat olarak ayrılabiliriz.

 

Bize Ulaşın