'

Jeep Safari Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Jeep Safari Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  YURTİÇİ TURLAR
 • Alt Kategori :
  DOĞA TURLARI, GÜNÜBİRLİK
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  "Transferli Tur" ile Ücretsiz Transfer
 • Tavsiyeler :
  Adrenalin, Macera
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  "Transferli Tur" ile tüm sezonda her gün

Jeep Safari Turu ile şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşacak, doğa ile baş başa kalarak kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. Jeep Safari Turu ile bazen çamurlu bazen sulu dereler tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. araba Kullanmayı bilmeniz yada ehliyetiniz olması gerekmez Herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir spordur.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Jeep Safari Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Bizanslılardan kalma Gedelme köyü ile başlayan bu macera dolu serüven denizden 750 metre yükseklikte yaklaşık 2.000 yıllık devasa ağaçların bulunduğu bölgeyi ziyaret ederek devam etmektedir. Bu bölgeden sonraki ikinci durağımız Ovacık’tır. Burada Kemer ve Akdeniz manzaralı panoramik fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Bu nokta ise denizden 1500 metre yüksekliktedir. 20 dakikalık moladan sonra bu noktamızdan da ayrılıyoruz. Dağlara kurulmuş köylerin içinden geçerek 12:30 gibi yemeklerimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Yemekte isteğe bağlı olarak balık, tavuk ve omletten biri, salata ve pilav verilmektedir. Yemekten sonra bölgede bulunan Gedelme mağarasına hareket ediyoruz. İsteyen misafirlerimiz mağaraya girebilmekte, mağaraya girmek istemeyenler misafirlerimiz ise o esnada orada 30 dakika vakit geçirebilmektedir. Akabinde Roma kalesini görerek kanyona geliyoruz ve kanyonda 1 saat yüzme molası veriliyor. Bu turumuzda parkurumuz ortalama 70-80km arasındadır. Yüzme molasının ardından Toros dağlarının eteklerinden toplanma noktasına dönerek otellere dönüş için transfer araçlarımıza biniyoruz.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Jeep Safari Turu
 • TUR PLANI 
  1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.
  2 ) Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında tesisimize ulaşırlar.
  3 ) Tesisimizde müşterilere Jeep Safari ile ilgili incelikleri, dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
  4 ) Safariye hazırlanan misafirlerimizin başlama noktasına transferi yapılır ve hemen ardından kısa bir eğitim başlar. 
  5 ) Ayrıca tüm gün boyunca safari yaparken adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
  6 ) Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

 

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur, tam gün safari turu.
Tüm safari ekipmanları ve giysileri.
Profesyonel rehberlik.
Açık büfe öğle yemeği .( Balık yada Tavuk yada Omlet , salata , makarna , pilav bulunmaktadır.)
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile; Safari süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
 • Gedelme Mağarası giriş (15,00 ₺)
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online ödeme veya etkinlik öncesi ödeme imkanı

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.