'

Adrasan Suluada Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Adrasan Suluada Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtici Turları
 • Alt Kategori :
  Doga Turları, Gunubirlik Turlar
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  "Transferli Paket" ile Ücretsiz Transfer
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  "Transferli Paket" ile tüm sezonda her gün

Özellikle Akdeniz foklarının barınağı olan SULUADA böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen soğuk suyun çıktığı yer mutlaka gidilmesi gereken yerlerdir. Tur programını detaylı açıklamadan önce belirtmek isteriz ki biz, özel tekne turları yaptığımız için programlarımızı hava şartları, koyların doluluk oranı ve misafirlerimizin arzuları doğrultusunda belirliyoruz. Diğer tur tekneleri ile aynı koyları paylaşmak yoğunluğa sebep olduğu için misafirlerimizin kendilerini rahat ve özgür hissedebileceği sakin koyları tercih ediyoruz.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Adrasan Suluada Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Antalya'nın batısında küçük bir sahil kasabası olan ve Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı olan Adrasan, denizi, antik kenti ve kıyıları ile yurtiçi turu seçenekleri arasında oldukça popüler. Özellikle yaz aylarında birçok insanın tercih ettiği Adrasan turları ile denize girebilir, doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz.

 

Adrasan gezisi yapanların mutlaka katılması gereken aktivitelerden biri de Suluada tekne turları oluyor. Türkiye'nin Maldiv'i olarak bilinen Suluada özellikle turkuaz deniz, beyaz kum arayanlar için ideal bir yer oluyor.

 

Doğal güzellikleri ve 2 km uzunluğundaki plajı ile Adrasan her yaz binlerce tatilcinin uğrak yeri oluyor. Çevresinin çam ağaçlarıyla örülü olması burayı daha da güzel kılıyor ve ayrıca antik yerlere yakınlığı da Adrasan gezisi için önemli aktivitelere katılmanızı sağlıyor.

 

Adrasan'da Gezilecek Yerler

 

Yeni adıyla Çavuşköyü olarak bilinen Adrasan'da gezilecek yerleri görerek aslında Türkiye'nin en güney ucundaki tüm noktaları da gezmiş oluyorsunuz. Bey Dağları'nın eteklerinde konumlanan bu bölgede yapacağınız Adrasan turunda bölgede Cenevizliler'den kalma izler de görebilirsiniz.

 

Yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki kumsalı ile deniz keyfini doyasıya yaşayacağınız Adrasan'da ne yapılır derseniz birçok aktivite bulunuyor. Bunlar; deniz bisikleti, su kayağı ve sörftür.

 

Dilerseniz tekne turları ile Adrasan'ın çevresindeki koyları ve turistik alanları gezebilirsiniz. Özellikle Adrasan'a bir buçuk saatlik mesafede olan Phaselis açıklarında bulunan Üçadalar kıyıları dalış yapabileceğiniz bir yer. Porto, Sazak ve Ceneviz koyları da görülmeye değer.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Tur Programı

1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde, müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre belirlenen bölgelerden alınırlar.
2 ) Bölgedeki yat limanına getirilen misafirler burada özel yapım teknelerine binerler.
3 ) Saat 10:00 civarı limandan ayrılan misafirler, bölgesindeki koylara ulaşırlar.
4 ) Koylara ulaşan misafirler denize girer, güneşlenirler ve teknede zaman geçirirler.
5 ) Buradaki moladan sonra teknemiz diğer koylara geçmek üzere yola çıkar.
6 ) İkinci koyda serbest zaman geçiren misafirler saat 13:00 sularında öğle yemeğine alırlar.
7 ) Öğle yemeğinden sonra üçüncü koya ulaşılır ve burada tekrar denize girmek için mola verilir.
8 ) Mola15:00 civarı tamamlanır ve limana doğru yola çıkılır.
9 ) Saat 16:00 civarı limana ulaşan misafirler saat 17:00-19:00 arası alınan bölgelere geri bırakılır.

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş - dönüş transferleri.
Profesyonel rehberlik.
Öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile; Etkinlik süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online Ödeme veya etkinlik öncesi nakit ödeme imkanı.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.