'

Atv (Quad) Safari Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Atv (Quad) Safari Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtici Turları
 • Alt Kategori :
  Doga Turları
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  Minibüs ile Ücretsiz Transfer
 • Tavsiyeler :
  Adrenalin, Macera
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  Tüm sezonda her gün

ATV - QUAD SAFARI 4 Tekerlekli Motorlar ile bazen çamurlu bazen sulu dereler tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir sürüş sporudur. araba Kullanmayı bilmeniz yada ehliyetiniz olması gerekmez Herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir spordur.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Atv (Quad) Safari Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

ATV QUAD SAFARİ ile şehrin gürültülü ve stresli ortamından bir nebze olsun uzaklaşacak, doğa ile başbaşa kalarak kendinizi yenileyecek, arkadaşlıklarınızı pekiştirecek, sevdikleriniz ile muhteşem eğlenceli bir vakit geçireceksiniz. 1,5 Saatlik atv turumuzun bitiminde sizlere hoşçakalın diyoruz bir başka turda buluşmak üzere..

 

Kısa Bir bilgilendirme ve tanıtım bilgisinden sonra birkaç dakika isınma ve deneme sürüşünden sonra Atv Motoruna hakim olmayı başarırsınız.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Atv Safari Turu
 • TUR PLANI 
  1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.
  2 ) Transfer araçları 10:30 - 11:00 sularında tesisimize ulaşırlar.
  3 ) Tesisimizde müşterilere Atv (Quad) Safari ile ilgili incelikleri, dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.
  4 ) Safariye hazırlanan misafirlerimizin başlama noktasına transferi yapılır ve hemen ardından kısa bir eğitim başlar. 
  5 ) Ayrıca tüm gün boyunca safari yaparken adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.
  6 ) Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

 

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur , tam gün safari turu.
Tüm safari ekipmanları ve giysileri.
Profesyonel rehberlik.
Açık büfe öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Safari süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.