'

Antalya Şehir Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Antalya Şehir Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtici Turları
 • Alt Kategori :
  Gunubirlik Turlar
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  Minibüs ile Ücretsiz Transfer
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  Tüm sezonda her gün

Antalya, Türkiye’ye gelen ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği şehirlerden biridir. Bu tam gün şehir turuyla tarihi Antalya şehrinde bir gezintiye çıkın...

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Antalya Şehir Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

Tam gün Antalya Şehir Turu
Yaklaşık 7 saat süren Antalya şehir turumuz ile bu güzel şehri çok yakından tanıyacak ve hayran olacaksınız. Şehrin en önemli noktalarını göreceğiniz bu harika tur için hemen yerinizi ayırtın!

Günümüz, sizi otelinizin ana girişinden aldıktan sonra başlayacak. Yol üzerinde Düden Şelalesi’nde durup manzara izlemek ve fotoğraf çekmek için tatlı bir mola vereceğiz.

Şehrin en eski yerleşimi olan Kaleiçi’nde tarihi binaların güzelliğine kapılacaksınız. Osmanlı tarzında inşa edilen eski binalar arasında gezinip parka doğru ilerledikten sonra muhteşem bir deniz manzarası sizi karşılayacak. Kaleiçi gezintisi esnasında şehrin hareketli eski limanını görecek, Hadrian Kapısı’nı (Üç Kapılar) ziyaret edecek ve daha birçok güzelliğe tanık olacaksınız.

Şehrin bu tarafı iki yanı mağazalar, kafeler, dükkanlarla sıralı dar sokaklar, kebap restoranları ve pansiyonlarla doludur. Antalya’ya tekrar geldiğinizde bu antik şehrin kalbinde kalmaya karar verirseniz bu bölgede harika butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

0-2 yaş çocuklar ücretsizdir ancak yemek dahil değildir. Ayrıca 0-2 yaş çocukların tur aracında koltuk kullanması durumunda 5€ ücret tahsil edilir.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Tur Programı
 • TUR PLANI 
  1 ) Antalya'daki tam günlük turunuz, saat 08:30'da Düden Şelalesi Ulusal Parkı'na yolculukla başlıyor. Güzel parkta bir yürüyüşe çıkın ve 15 metre yüksekliğindeki muhteşem Düden Şelalesi'nin manzaralarını seyredin. Şelalenin arkasındaki doğal mağaraya girerek bu eşsiz doğa harikasını arkadan seyredebilirsiniz.
  2 ) Ardından, Antalya'ya dönün ve eski limandan 1 saatlik tekne gezisine çıkarak görkemli Karpuzkaldıran Şelalesi'ne gidin. Bu şelale aynı zamanda Aşağı Düden Şelalesi olarak da biliniyor. 30 metrelik yüksekliği ile Antalya çevresindeki en yüksek şelale olma niteliğine sahip.
  3 ) Limana vardığınızda, Antalya’nın eski kent bölgesindeki sahil şeridinden eşsiz görünümler yakalayın.
  4 ) Kaleiçi'ni keşfetmek için biraz serbest zamanın keyfini çıkarın ve ardından yerel bir restoranda öğle yemeği için mola verin. Daha sonra, Hadrian Kapısı, Saat Kulesi, Kesik Minare ve 2. yüzyıldan kalma şehir duvarları dahil kentin öne çıkan yerlerini görün. Ayrıca, eski kent bölgesindeki çok sayıda butik, sanat galerisi ve ilginç müzeyi ziyaret etmek için de zamanınız olacak. 
  5 ) Misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş - dönüş transferleri.
Tam parkur , tam gün şehir turu.
Profesyonel rehberlik.
Öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Etkinlik süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online Ödeme veya etkinlik öncesi nakit ödeme imkanı.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.