'

Scuba Dalış Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın

Scuba Dalış Turu

, Antalya Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtici Turları
 • Alt Kategori :
  Gunubirlik Turlar
 • Süre :
  Günübirlik
 • Transfer Hizmeti :
  "Transferli Paket" ile Ücretsiz Transfer
 • Otellerden Ücretsiz Transfer :
  "Transferli Paket" ile tüm sezonda her gün

Bu yaz tatilinizde farklı maceralar ve heyecanlar mı arıyorsunuz? Sizin için iyi bir fırsat sunuyoruz. Scuba Dalış Turu ile bu yaz tatilinizi daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Daha önce herhangi bir tecrübe sahibi olmanız gerekmez. Hesaplı fiyatlara düzenlenen bu turlar her yıl binlerce yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir.

0.00 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Scuba Dalış Turu Kalkış: Antalya Tur Tarihi : Süre : Günübirlik
Talep Gönder

İlk Dalış Tecrübesi

Tatil için beldemizi tercih eden misafirlerin birçoğu tarafından sorulan ilk sorulardan biri olan ben daha önce hiç dalış yapmadım yine de katılabilir miyim?  Scuba Dalış Turu için daha önce herhangi bir dalış tecrübeniz olmasına gerek yoktur. Firmamızda Scuba Tüplü Dalış Turu için rezervasyon yapan misafirlerin istatistiklerine baktığımızda, bu aktivitemize katılan misafirlerimizin %70’lik kısmı zaten ilk defa dalış yapan misafirlerdir. Çift dalış yapacağınız bu aktivitemizde ilk dalış 5-7 metre arasında 20 dakika, 2’nci dalış 7-10 metre arasında 20 dakika olmak üzere toplam 40 dakikalık bir dalış tecrübesi yaşayacaksınız.

Eğitmen ve Rehberlik Hizmeti

Bu tur esnasında profesyonel eğitmenlerimiz ve rehber arkadaşlarımız misafirlerimize gün boyu eşlik etmektedir. Tekneye ilk varış anınızdan itibaren eğitmen arkadaşlarımız sizlere gayet kolay ve anlaşılabilir bir şekilde dalış hakkında ki talimatları ve eğitimleri verirler. Bu teori dersleri esnasında su altı dili, dalış ekipmanlarını nasıl kullanacağınız ve su altında neler yapmamanız gerektiği hakkında sizlere detaylı gerekli bilgiler verilir. Tekne de misafir sayısı ne olursa olsun (maksimum 50), 5’er 6’şar kişilik ufak gruplar oluşturulur ve dalışlar bu ufak gruplarla profesyonel dalış hocalarımızla beraber gerçekleştirilir. İlk dalışınız da biraz çekingenlik yaşayabilirsiniz fakat 2’nci dalışınızdan daha çok zevk alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Dalış Ekipmanları

Eğlenceli olduğu kadar dikkat ve önem gerektiren bu aktivitemiz de dalış için gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlar teknemizde mevcuttur. Ekipmanlar ve malzemeler için herhangi bir ek ücret talep edilmez. Her misafire uygun bedende dalış kıyafetlerimiz bulunmaktadır.

 

Yurtiçi turlarımızda Müze ve Ören yerlerine girişte avantaj sağlamak için www.muzekart.com adresinden Müze Kartlarınızı çıkartmanız önerilir.

MüzeKart Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne bağlı 300’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın almak için lütfen tıklayınız!

Tur Programı

Tur Programı

1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde, müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre belirlenen bölgelerden alınırlar.
2 ) Bölgedeki yat limanına getirilen misafirler burada özel yapım dalış teknelerine binerler.
3 ) Saat 10:00 civarı limandan ayrılan misafirler, Antalya bölgesindeki dalış noktasına ulaşırlar.
4 ) Dalış noktasına ulaşan misafirler, gruplar halinde dalışlarını yaparlar. 
5 ) Dalış yapmadıkları sırada misafirler denize girer, güneşlenirler ve teknede zaman geçirirler.
6 ) Birinci dalışı bitiren misafirler saat 13:00 sularında öğle yemeğine alırlar.
7 ) Öğle yemeğinden sonra ikinci dalış noktasına ulaşılır ve ikinci dalışlar gerçekleştirilir.
8 ) Dalışlar 15:30 civarı tamamlanır ve limana doğru yola çıkılır.
9 ) Saat 16:00 civarı limana ulaşan misafirler saat 17:00-19:00 arası alınan bölgelere geri bırakılır.
 

Fiyata Dahil Olanlar

 


Gidiş - dönüş transferleri.
2 farklı noktada dalış.
Profesyonel rehberlik.
Öğle yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)
Ekipman
Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile; Etkinlik süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • İçecekler
 • Fotoğraflar ve videolar
İçeçekler
Tur esnasında öğle yemeği ikram olarak sunulmaktadır. Yemek esnasında tüm içecekler siz değerli misafirlerimize uygun ücretler ile sunulmaktadır.

Ulaşım

Buluşma noktalarından 15 kişilik Minibüsler ile başlayan yolculuğumuz, benzersiz manzara eşliğinde ücretsiz olarak gidiş ve geri dönüş hizmetimizle sağlanmaktadır.

Online Ödeme veya etkinlik öncesi nakit ödeme imkanı.

Copyright 2018 blueholidays | All Rights Reserved.